ADÉLA ZEJFARTOVÁ s kapelou

Milujete třicátá léta? Pokud ano, možná přemýšlíte, která kapela na svatbu by Vás vrátila do doby První republiky a svojí noblesou Vám ozdobila svatební večer. Nejlepší volba? Adéla Zejfartová A SUNNY SWING

ADÉLA ZEJFARTOVÁ A SUNNY SWING TRIO - Adéla Zejfartová je absolventka Pražské konzervatoře (dříve Pražská státní konzervatoř). Herečka a výjimečná zpěvačka, která prošla mnoha divadly a divadelními společnostmi. “Divadlo Semafor“ (2006 – 2012), Od roku 2005 „Divadelní společnost Julie Jurištové“, od roku 2010 „Divadelní společnosti Josefa Dvořáka“ a nyní i v Hudebním divadle Karlín.

Adéla miluje třicátá léta a tak v jejím hlase ožívají legendy stříbrného plátna. Stylově interpretuje písně raného swingu amerického i českého. Doprovodná kapela je nejčastěji ve složení piano/kytara, kontrabas a saxofon/klarinet/trumpeta/housle. Pokud máte oblíbený nástroj, vyjde Vám ADÉLA ZEJFARTOVÁ A SUNNY SWING TRIO vstříc.

Cena kapely ADÉLA ZEJFARTOVÁ A SUNNY SWING TRIO se pohybuje v rozmezí 10.000,- Kč až 30.000,- Kč v závislosti na počtu muzikantů, na délce svatebního veselí a případné vzdálenosti od Prahy.

Svatební večer může hudebně doprovodit také ŽIVÝ JUKEBOX, JAN KAREZ BAND, VERONIKA BERGMANOVÁ S KAPELOU, PETRA SVOBODOVÁ BAND nebo LUKÁŠ ONDRŮŠEK A BOSÁCI.

Pro bližší informace volejte na 604733853.

Osobní stránka: ADÉLA ZEJFARTOVÁ A SUNNY SWING TRIO