VÁCLAV TOBRMAN s kapelou

Václav Tobrman je multiinstrumentalista a zpěvák působící v několika hudebních tělesech. Pochází z Rakovníka, kde v roce 2004 zabodoval v místní anketě Forte, když se umístil na prvním místě v kategorii Piano. V Praze vedly jeho cesty pianisty a zpěváka přes bary, kavárny, restaurace a hotely až do Divadla Na Fidlovačce, Státní opery Praha a Mezinárodní konzervatoře Praha, ve které byl korepetitorem na Muzikálovém a Jazzovém oddělení.

Václav Tobrman patří mezi nejlepší pianisty České Republiky. V soutěži „Pianista roku“ získal v roce 2013 třetí místo a v roce 2014 místo druhé.

V jeho repertoáru je neuvěřitelných 5000 písní a díky tomu je schopný odehrát i deset a více hodin jako jeden z mála hudebníků v České republice.

Cena Václava Tobrmana se pohybuje v rozmezí 2.000,- Kč až 10.000,- Kč v závislosti na délce svatební hostiny a případné vzdálenosti od Prahy.

Svatební oběd může hudebně doprovodit také piano v kombinaci se smyčcovým (housle) nebo dechovým (saxofon) nástrojem, smyčcový kvartet, zpěvačka s doprovodem kytary či piana, harfa a viola, vokální acapella soubor a další.

Pro bližší informace volejte na 604733853