Svatební atlas

Najdi své ideální místo na svatbu

Dát dohromady svatbu je tvrdá dřina, kterou si každý musí projít, aby ji pochopil. Jenom najít vhodné místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu není nic snadného - a nikdo vám s tím moc nepomůže.

Otázku „Kde by se mohla odehrát naše svatební hostina?“ si položil taky Adam, jeden ze zakladatelů projektu svatebniatlas.cz, ke kterému se záhy připojily taky svatební organizátorky Míša a Andrea a výsledkem je dnešní Svatební atlas.

Základní myšlenkou celého portálu je pomoci těm, kdo hledají místo pro svůj svatební obřad, svatební hostinu, nebo celý svatební den. Svatební atlas jim umožňuje vyhledávat místa v okolí měst a obcí, hledat podle štítků a frází, filtrovat si nalezená místa například podle kapacity svatebních hostů, podle možnosti ubytování a dalších parametrů.

A naopak dává prostor jednotlivým lokalitám, aby byly pro svatby snáze k nalezení mezi konkurencí a měly na webu další prezentaci nejen s kontakty a fotkami, ale také štítky, kalendářem, přílohami ke stažení a mnoho dalšího.

Svatební atlas také buduje síť partnerů mezi svatebními organizátory v celé České republice. A nejen mezi organizátory – Atlas na sebe navazuje s radostí všechny profese, které mají vztah ke svatbám. A jedním z nejnovějších propojení je také Živý jukebox Honzy Roušara, který mimo jiné veleúspěšně odehrál právě Adamovu svatbu.

Pokud se vás to týká, zkuste využít Svatební atlas právě pro nalezení své svatební lokality. Nebo jej alespoň doporučte kamarádům a známým, kteří tento důležitý životní krok budou realizovat.

Comments are closed.