Reference

Reference

Reference - Hudba na svatbu? Ano, to jsme my. Profesionálové, kteří nadšeně plní všechna hudební přání. Hrajeme veškeré hudební styly a žánry včetně orientální a etnické hudby. Během posledních let jsme splnili i velmi specifická přání novomanželů. A jaká jsou ta vaše?

Doporučuje nás 10 z 10 svatebních agentur. Ano, všechny svatební agentury. Naši pianisté, kytaristé a DJ's Vás provedou klidně celým svatebním dnem. Ráno veselé tóny v domě ženicha, klidné a příjemné přivítání svatebních hostů před obřadem, pečlivě vybraná a skvěle provedená hudba k obřadu, svatební oběd s pohodovým podkresem a divoká večerní párty trvající až do rána. Zavolejte nám svoji představu perfektního svatebního dne, my ji naplníme.

Hudební agentura Živý Jukebox, s. r. o. je největší sdružení hudebníků v České republice. Jejich repertoár je naprosto neomezený. Živý Jukebox je univerzální řešení hudby na svatbu. Dokonalá svatba však zahrnuje i jiné profese než je muzikant. Moderátor, imitátor, tanečník, kouzelník, karikaturista, komik, mim, kejklíř, grafik, fotograf nebo spolehlivý DJ - tihle všichni Vám budou k dispozici. Živý Jukebox - více než hudba na svatbu.

Petrův profesionální přístup nás ihned po první schůzce přesvědčil, že bude nejen schopný DJ, ale i zábavný moderátor. Zejména oceňujeme jeho komunikaci, iniciativu, schopnost improvizace a smysl pro humor. Působil natolik sympaticky a přátelsky vůči nám i hostům, že ho svatebčané měli za našeho blízkého kamaráda. Obřad byl perfektně ozvučený a všechny skladby skvěle načasovány. V průběhu celého dne přesně věděl, jak a kdy bavit svatebčany a rovněž se brilantně zhostil role organizátora, díky čemuž náš harmonogram šlapal podle plánu. Díky Petrovi byla naše svatba taková, jakou jsme si přáli.

Děkujeme!

Sandra,

Od romantiky při obřadu až po divokou párty po půlnoci se Swiu v čele s Honzou Bradáčem dařilo vytvořit překrásnou atmosféru, takže cíl splněn na jedničku s hvězdičkou! Děkujeme!

Johnovi,

S čerstvým zážitkem z naší vlastní svatby můžeme říct, že když Honza Roušar slíbí skvělou zábavu, která bude k dané akci perfektně sedět, ať už výběrem dalších hudebníků, repertoárem, komunikací s lidmi, a prostě celkovým stylem - tak to bezpečně dodrží ... a přidá ještě něco navíc. Berte je všema deseti.

Markéta a Adam,

S Živým Jukeboxem jsme zahájili spolupráci v roce 2016 a během následujících měsíců u nás odehráli 15 akcí různých žánrů,
od hudby ke svatebním obřadům a hostině po večerní zábavu a vystoupení pro firemní večírky či rodinné oslavy.
Naši klienti odjížděli vždy spokojeni, takže se těšíme na spolupráci také v dalších letech.

Ing. Ivana Křivánková, Obchodní manažerka | Sales Manager | Konferenční centrum Akademie věd ČR - zámek Liblice