Reference

Reference

Reference - Hudba na svatbu? Ano, to jsme my. Profesionálové, kteří nadšeně plní všechna hudební přání. Hrajeme veškeré hudební styly a žánry včetně orientální a etnické hudby. Během posledních let jsme splnili i velmi specifická přání novomanželů. A jaká jsou ta vaše?

Doporučuje nás 10 z 10 svatebních agentur. Ano, všechny svatební agentury. Naši pianisté, kytaristé a DJ's Vás provedou klidně celým svatebním dnem. Ráno veselé tóny v domě ženicha, klidné a příjemné přivítání svatebních hostů před obřadem, pečlivě vybraná a skvěle provedená hudba k obřadu, svatební oběd s pohodovým podkresem a divoká večerní párty trvající až do rána. Zavolejte nám svoji představu perfektního svatebního dne, my ji naplníme.

Hudební agentura Živý Jukebox, s. r. o. je největší sdružení hudebníků v České republice. Jejich repertoár je naprosto neomezený. Živý Jukebox je univerzální řešení hudby na svatbu. Dokonalá svatba však zahrnuje i jiné profese než je muzikant. Moderátor, imitátor, tanečník, kouzelník, karikaturista, komik, mim, kejklíř, grafik, fotograf nebo spolehlivý DJ - tihle všichni Vám budou k dispozici. Živý Jukebox - více než hudba na svatbu.

Od romantiky při obřadu až po divokou párty po půlnoci se Swiu v čele s Honzou Bradáčem dařilo vytvořit překrásnou atmosféru, takže cíl splněn na jedničku s hvězdičkou! Děkujeme!

Johnovi,

S čerstvým zážitkem z naší vlastní svatby můžeme říct, že když Honza Roušar slíbí skvělou zábavu, která bude k dané akci perfektně sedět, ať už výběrem dalších hudebníků, repertoárem, komunikací s lidmi, a prostě celkovým stylem - tak to bezpečně dodrží ... a přidá ještě něco navíc. Berte je všema deseti.

Markéta a Adam,

S Živým Jukeboxem jsme zahájili spolupráci v roce 2016 a během následujících měsíců u nás odehráli 15 akcí různých žánrů,
od hudby ke svatebním obřadům a hostině po večerní zábavu a vystoupení pro firemní večírky či rodinné oslavy.
Naši klienti odjížděli vždy spokojeni, takže se těšíme na spolupráci také v dalších letech.

Ing. Ivana Křivánková, Obchodní manažerka | Sales Manager | Konferenční centrum Akademie věd ČR - zámek Liblice

Po zkušenosti ze svatby kamaráda před dvěma lety jsme měli celkem jasno, kdo bude hrát na svatbě naší.
Pánové podávali skvělou muziku - a to po dobu šesti hodin s přestávkami.
A navíc jsem si s nimi mohl zahrát! Když se někdo zeptá, zda bych měl doporučení na kapelu, nikdy nebudu váhat!
Ještě jednou děkujeme.

Jana a Petr V.,