Kapela na svatbu

Kapela na svatbu, která zazáří všude

Živý Jukebox je znám nejen jako nejžádanější kapela, v létě 2016 hráli muzikanti Živého Jukeboxu také pro Dopravní podnik hlavního města Prahy.

Na této akci vystoupila kapela na svatbu v plné sestavě v čele se zpívajícím imitátorem Honzou Roušarem a jedním z nejlepších pianistů v České republice, Václavem Tobrmanem, kteří pro DPP složili autorskou píseň s názvem "Městskou po Praze".

Naši muzikanti vás tedy mohou v průběhu vašeho důležitého dne bavit nejen osvědčenými hity 20. a 21. století, ale oni sami vám dokáží „vyrobit“ přímo píseň pro vás a vaše svatební hosty.
Živý Jukebox jako kapela na svatbu hraje po celé České republice a v jakékoli sestavě, takže v závislosti na velikosti prostoru a počtu svatebních hostů může vaše kapela být duo, trio, kvartet, či kvintet, zkrátka jak si ženich s nevěstou přejí.

V roce 2016 odehráli muzikanti Živého Jukeboxu přes 50 svateb různého stylového zaměření. Kapela na svatbu vám může hrát samozřejmě nejen popové hity, které znáte z rádií. S námi máte možnost si vybrat kteroukoliv z takřka 5000 písní, které naše kapela na svatbu interpretuje stylově a vkusně.

Milujete 30. léta? Kapela na svatbu Živý Jukebox taky. Rádi zběsile křepčíte v rytmu rock'n'rollu? Kapela na svatbu vás spolehlivě roztančí svojí Elvis show. Pokud jste fanoušci československého popového nebe, nepochybně budete nadšeni imitacemi Gotta, Zicha, Müllera, Dalibora Jandy, Kluse a dalších zhruba 15 hlasů, které vám kapela předvede živou a zábavnou formou pod taktovkou Honzy Roušara.
Zavolejte nám co nejdříve, ať má vaše kapela ve váš velký den ještě volno. A pokud vás zajímá cena a nějaké detaily k tomu, co všechno vám kapela na svatbu může zprostředkovat a jak, zavolejte nebo napište.

Vaši muzikanti na svatbu se na vás těší!

Comments are closed.