Nová spolupráce

PETRA SVOBODOVÁ BAND

Máte už vybraný první tanec? Pokud ano, možná přemýšlíte, která kapela na svatbu by tu píseň dokázala zahrát a zazpívat tak, aby také váš první tanec byl nezapomenutelný.

Kapela na svatbu PETRA SVOBODOVÁ BAND je dvoučlenná až šestičlenná skupina hudebníků v nástrojovém obsazení podle vašeho přání. Základem této kapely je vždy zpěvačka a klávesistka Petra Svobodová, která hraje a zpívá na tanečních zábavách, plesech, svatbách, firemních akcích, rautech a soukromých oslavách přes 15 let. Její repertóár je velmi široký, zahrnuje české i zahraniční písně a obsahuje většinu hudebních stylů (dechovka, country, jazz, swing, pop, rock, bigbít, 60.-90. léta, disco, současné hity). Zároveň dokáže moderovat v angličtině i němčině. V současné době vystupuje nejčastěji v duu s Janem Obleserem, který ji doprovází na klávesy.

Cena kapely PETRA SVOBODOVÁ BAND se pohybuje v rozmezí 8.000,- Kč až 20.000,- Kč v závislosti na počtu muzikantů, na délce svatebního veselí a případné vzdálenosti od Prahy.

Svatební večer může hudebně doprovodit také ŽIVÝ JUKEBOX, ADÉLA ZEJFARTOVÁ A SUNNY SWING TRIO, JAN KAREZ BAND, VERONIKA BERGMANOVÁ S KAPELOU nebo LUKÁŠ ONDRŮŠEK A BOSÁCI.

Pro bližší informace volejte na 604733853.

Comments are closed.