DJ a saxofon

DJ Vilém a Martin (saxofon)

DJ Vilém právem patří mezi jednoho z nejdéle hrajících housových DJ's v České republice. Během své kariéry se kromě celé řady domácích klubů představil například v Amsterdamu, Berlíně, Mnichově nebo Londýně po boku zvučných jmen jako jsou Phonique, Charles Webster, DJ Sneak, Paul Van Dyk, Roger Sanchez, Asad Rizvi, Boris Dlugosh a dalších.

Martin je profesionální saxofonista a multiinstrumentalista, který Vás zaujme svým osobitým stylem, jeho něžnými a romantickými improvizacemi, ale také interpretací známých popových, rockových, jazzových a soulových písní, které jistě znáte a s radostí si je vychutnáte. Martin již několik let působí na hudební scéně jak v Čechách, tak ve Velké Británii, kde pravidelně vystupuje se svojí kapelou v londýnských klubech a barech.

Sháníte saxofonistu s DJ na Vaši svatbu? Saxofonista Martin Vám společně s DJ Vilémem zahrají jak v rámci svatebního obřadu, tak při svatební hostině, zábavě či následné afterparty.

Chcete slyšet Vaše oblíbené hity a pořádně si je v tento pro Vás tak výjimečný den užít? Žádný problém! S radostí Vám zahrají songy podle Vašeho přání, které si dopředu můžete promyslet a určit. Martin s Vilémem se zaručují, že si každý na Vaší svatbě přijde na své a vždy a rychle reagují na požadavky a přání posluchačů. Vzhledem ke skutečnosti, že oba mají zkušenosti z pobytů v zahraničí, mluví plynule anglicky a německy, a proto s velkým potěšením zahrají i pro zahraniční klientelu.

Comments are closed.