Smyčcový kvartet

GADREW WAY jsou čtyři dívky s klasickým hudebním vzděláním i praxí. Současně členky předních českých orchestrů jako je např. Český národní symfonický orchestr, Talichův komorní orchestr nebo Orchestr Národního divadla a Orchestr Státní opery Praha. K sobě je v nedávné době přivedl společný zájem provozovat nejen klasickou hudbu. Větší část pozornosti věnují zejména autorské tvorbě a tradiční hudbě různých národů, především židovské muzice, argentinskému tangu či české lidové písni.

Kvarteto v klasickém složení tvoří:

Gabriela Vermelho – 1.housle
Ludmila Budínská – 2.housle
Helena Vovsová – viola
Adriana Voráčková – violoncello

Toto složení ovšem není neměnné, z klasického smyčcového kvarteta se Gadrew Way v momentě změní na alternativněji znějící seskupení, kdy Gabriela Vermelho překvapí nejen svou pěveckou multifunkčností, ale též občasnou hrou na pětistrunný kvinton.

Jejich hudební zkušenosti? Snad bude stačit pár jmen – při svých koncertních turné po Evropě, Asii, Austrálii či jižní Americe si zahrály s hvězdami jako je například Sting, George Michael, Itzhak Perlman, Schlomo Mintz, Mischa Maisky, Andrea Bocelli, Plácido Domingo, James Morrison, Libor Pešek, Karel Gott či Hana Hegerová.

Jednoduše shrnuto – Gadrew Way hrají stylově neohraničený repertoár a to virtuózně, s chutí a drivem.

Cena uvedeného kvarteta se pohybuje v rozmezí 10.000,- Kč až 25.000,- Kč v závislosti na délce obřadu a případné vzdálenosti od Prahy.

Svatební obřad může hudebně doprovodit také sólový pianista, sólový varhaník, piano v kombinaci se smyčcovým (housle) nebo dechovým (saxofon) nástrojem, smyčcový kvartet, zpěvačka s doprovodem kytary či piana, harfa a viola, vokální acapella soubor a další.

Pro bližší informace volejte na 604733853.

Weboví stránky >