MAX MAGIC

Součástí svatební zábavy může být také vystoupení profesionálního kouzelníka. MAX MAGIC je jedním z nejzábavnějších kouzelníků v České republice. Svým programem zaujme děti i dospělé.

Kouzlením se MAX MAGIC zabývá od svých 12 let. Je členem Českého magického svazu a Magického klubu Praha. S maximálně profesionálním přístupem má za sebou stovky úspěšných vystoupení po celé České republice. V kouzelnických začátcích byli jeho vzory světoví mágové David Copperfied, Hans Klok, Siegfried a Roy, The Pendragons a mnoho dalších. V současné době se však snaží jít vlastní cestou, kdy si vytváří svůj osobitý styl a vymýšlí originální magické prvky. Každoročně připravuje mnoho novinek, aby se mohl s kouzelnickým vystoupením vracet za stálými klienty nejen z řad společností a firem, kulturních domů, škol a školek, ale také soukromých rodinných oslav a samozřejmě svateb.

Žádné nudné kouzelnické vystoupení, ale program, při kterém si vyzkoušíte ostří originální Gilotiny, zastřílíte si z pistole, můžete magicky přijít o své spodní prádlo a mnoho dalších kouzelných překvapení. Budete se smát i žasnout!

Cena MAX MAGIC se pohybuje v rozmezí 8.000,- Kč až 20.000,- Kč v závislosti na délce a náročnosti programu a případné vzdálenosti od Prahy.

Kouzelníkem na Vaší svatbě může být také Richard Nedvěd, Petr Kasnar nebo Robert Fox.

Pro bližší informace volejte na 604733853.