Živý Jukebox

Máte už vybraný první tanec? Pokud ano, možná přemýšlíte, která kapela na svatbu by tu píseň dokázala zahrát a zazpívat tak, aby také váš první tanec byl nezapomenutelný.

Kapela na svatbu ŽIVÝ JUKEBOX je dvoučlenná až šestičlenná skupina hudebníků v nástrojovém obsazení podle vašeho přání. Milujete zvuk saxofonu? Ženský hlas? Elektrickou kytaru? Pak bude saxofon, zpěvačka a elektrická kytara součástí kapely na vaší svatbě. Obsazení si totiž můžete vybrat. Také si můžete zvolit délku hudební produkce od běžných 4 hodin až po velkolepých 10 hodin. Kapela na svatbu bude po celou dobu plnit vaše hudební přání, protože využíváme vlastní databázi přibližně 5000 písní – lidovky, folk, country, pop, rock, blues, funky, soul, jazz, r’n’b, rock’n’roll, evergreeny...

ŽIVÝ JUKEBOX je univerzální kapela na svatbu, která věrně interpretuje všechny styly a žánry. Pro dokonalou iluzi originálů chtějte imitátora hlasů Honzu Roušara a pro zábavnou show ke klávesám zase Václava Tobrmana. Těšíme se na vás.

Cena kapely ŽIVÝ JUKEBOX se pohybuje v rozmezí 10.000,- Kč až 50.000,- Kč v závislosti na počtu muzikantů, na délce svatebního veselí a případné vzdálenosti od Prahy.

Svatební večer může hudebně doprovodit také ADÉLA ZEJFARTOVÁ A SUNNY SWING TRIO, VERONIKA BERGMANOVÁ S KAPELOU, PETRA SVOBODOVÁ BAND nebo LUKÁŠ ONDRŮŠEK A BOSÁCI.

Pro bližší informace volejte na 604733853.