SVATBA V HOTELU SELSKÝ DVŮR PRAHAZámek Liblice

SVATBA V HOTELU SELSKÝ DVŮR PRAHA

Živý Jukebox spolupracuje již řadu let s pražskou společností SIVEK HOTELS s.r.o.
V hostivařském hotelu Selský Dvůr zajišťuje naše agentura mnoho akcí, ať už je to hudba k obřadu, kapela na svatbu či DJ na afterparty.
Zajímavostí tohoto hotelu je mimo jiné krásná zahrádka s mlýnským kolem přímo stvořená pro konání svatebního obřadu.

Dalším z hotelů sítě Sivek Hotels, kde můžete slyšet naše interprety, je přímo v centru Prahy čtyřhvězdičkový Hotel Kampa - Stará zbrojnice.
Zde můžete začít svůj den bohatou snídaní v rytířském sále za doprovodu piána po celý rok. Hotel je také ideálním prostorem pro konání eventů, soukromých párty a svateb.

Na videu vidíte záběry kapely Živý Jukebox - Václav Tobrman trio pořízené při jedné z mnoha svateb v hotelu Selský Dvůr Praha.

Na našem youtube kanálu "Živý Jukebox - hudební akce na klíč" naleznete další videa natočená v prostorách tohoto hotelu.

Pro více informací volejte (+420) 604 733 853.

Zámek Liblice

Spolupracujeme s jedním z nejkrásnějších zámků nedaleko Prahy. Zámek Liblice je ideální místo pro tradiční romantickou svatbu, místo s moderními službami a profesionálním a vstřícným přístupem zaměstnanců. ZÁMEK LIBLICE a ŽIVÝ JUKEBOX – dokonalé svatební spojení. http://www.zamek-liblice.cz/svatby.html

Reference:

S Živým Jukeboxem jsme zahájili spolupráci v roce 2016 a během následujících měsíců u nás odehráli 15 akcí různých žánrů,
od hudby ke svatebním obřadům a hostině po večerní zábavu a vystoupení pro firemní večírky či rodinné oslavy.
Naši klienti odjížděli vždy spokojeni, takže se těšíme na spolupráci také v dalších letech.

Ing. Ivana Křivánková
Obchodní manažerka | Sales Manager | Konferenční centrum Akademie věd ČR - zámek Liblice