WOLFPIX – zážitky napořádPanství Dlouhá LhotaSVATBA V HOTELU SELSKÝ DVŮR PRAHAZámek Liblice

Nafotíme a natočíme vaši svatbu, firemní akci, koncert i reality. Dodáme grafiku i texty tak, aby byl výsledek podle vašich představ. Máme zkušenosti z Česka i zahraničí a vždy se snažíme, aby to bylo tip ťop. Chcete si nechat zvěčnit své zážitky? Pak jsme tu s Wolfpixem pro vás!

Více informací najdete zde >

S Živým Jukeboxem jsme u nás na Panství ve Dlouhé Lhotě navázali spolupráci hned při první svatební sezóně, kdy jsme začali využívat jejich pestrou nabídku služeb. Ta zahrnuje například hudbu ke svatebním obřadům, hostinám, večerní zábavě či kompletní doprovodný program na firemní akce a rodinné oslavy. Živý Jukebox je záruka maximální spokojenosti pro naše hosty, což je pro nás prioritou. Spolupráce funguje skvěle a my se těšíme na její další rozvíjení.

Ing. Lukáš Kordule/Marketing manager/Panství Dlouhá Lhota

SVATBA V HOTELU SELSKÝ DVŮR PRAHA

Živý Jukebox spolupracuje již řadu let s pražskou společností SIVEK HOTELS s.r.o.
V hostivařském hotelu Selský Dvůr zajišťuje naše agentura mnoho akcí, ať už je to hudba k obřadu, kapela na svatbu či DJ na afterparty.
Zajímavostí tohoto hotelu je mimo jiné krásná zahrádka s mlýnským kolem přímo stvořená pro konání svatebního obřadu.

Dalším z hotelů sítě Sivek Hotels, kde můžete slyšet naše interprety, je přímo v centru Prahy čtyřhvězdičkový Hotel Kampa - Stará zbrojnice.
Zde můžete začít svůj den bohatou snídaní v rytířském sále za doprovodu piána po celý rok. Hotel je také ideálním prostorem pro konání eventů, soukromých párty a svateb.

Na videu vidíte záběry kapely Živý Jukebox - Václav Tobrman trio pořízené při jedné z mnoha svateb v hotelu Selský Dvůr Praha.

Na našem youtube kanálu "Živý Jukebox - hudební akce na klíč" naleznete další videa natočená v prostorách tohoto hotelu.

Pro více informací volejte (+420) 604 733 853.

Zámek Liblice

Spolupracujeme s jedním z nejkrásnějších zámků nedaleko Prahy. Zámek Liblice je ideální místo pro tradiční romantickou svatbu, místo s moderními službami a profesionálním a vstřícným přístupem zaměstnanců. ZÁMEK LIBLICE a ŽIVÝ JUKEBOX – dokonalé svatební spojení. http://www.zamek-liblice.cz/svatby.html

Reference:

S Živým Jukeboxem jsme zahájili spolupráci v roce 2016 a během následujících měsíců u nás odehráli 15 akcí různých žánrů,
od hudby ke svatebním obřadům a hostině po večerní zábavu a vystoupení pro firemní večírky či rodinné oslavy.
Naši klienti odjížděli vždy spokojeni, takže se těšíme na spolupráci také v dalších letech.

Ing. Ivana Křivánková
Obchodní manažerka | Sales Manager | Konferenční centrum Akademie věd ČR - zámek Liblice