Andělín – hlídání dětí – program pro děti

Andělín – hlídání dětí a program pro ně na akcích.

Očekáváte-li na svatbě nebo jiné akci přítomnost dětí a uvažujete o takovém programu, který je zabaví, ale přitom z vašeho dne nevytvoří maškarádu?
Je tu pro Vás ANDĚLÍN.

Tým pečovatelek, které pro děti v místě svatby připraví dětský koutek se spoustou aktivit, her a hraček, jež dětem vytvoří ideální zázemí pro hry, odpočinek i výtvarné tvoření. Prostor, který bude pro děti bezpečným, promění v improvizovaný dětský pokoj, kde budou dětem asistovat při hře nebo vyrábění a věnovat se jim podle jejich potřeb. Plánujete akci venku? Není problém! Společenské hry se dají hrát i na piknikových dekách a dřevěné vláčky jezdí v trávě stejně dobře, jako na hracím koberci. Při venkovní realizaci mohou dětští hosté očekávat možnost zapojit se navíc do různých sportovních her, nebo aktivit, které jsou do venkovního koutku ideální. Podoba koutku vždy odráží možnosti prostor, kde vzniká, věk dětí, které budou na svatbě očekávány a samozřejmě respektuje přání a očekávání snoubenců.

ANDĚLÍN má mnohaleté zkušenosti v realizaci dětských koutků na svatbách, oslavách i nejrůznějších firemních či rodinných eventech, dokáže tak připravit zázemí pro děti i personální obsazení skutečně individuálně. Navíc s láskou a radostí J.

Další fotografie

Napište nám

GDPR (pro přečtení klikněte)