Fotokoutek Youbox

Fotokoutek Youbox na párty, ples, firemní večírek, svatbu.

Co vám po akci zůstane? Chcete zabavit své hosty a mít fotky na památku? Pak chcete Youbox!
Youbox Original je profesionální zařízení, které na akci rozzáří úsměvy na každé tváři.

Stroj tvoří nespočet 3D scén, a tak se můžete nechat zvěčnit kdekoliv se vám jen zlíbí.
Fotografie jsou k dispozici okamžitě v elektronické a za pár vteřin také tištěné podobě.
Youbox Original distribuuje fotografii okamžitě v elektronické podobě bez potřeby mobilních dat či stažené aplikace.
Účastníci tak následně fotografii sdílí na sociálních sítích — perfektní virální marketingový nástroj.

YB Original (fotobox) – hlavní výhody

1 .Elektronická distribuce fotek – klient přijde, připojí se na naši wifi (můžeme zvolit jakýkoli název), poté v internetovém prohlížeči zadá stránku www…..cz
(opět můžeme nastavit jakoukoli dle přání) a dostane se do galerie fotek – nalezne svou a pak už je jednoduchým uložením stáhne fotku do galerie (stažení zákazníkovi nebere žádná data ani se nemusí připojovat na nějakou lokální síť)

2. Klíčování grafiky – drtivou většinu akcí “klíčujeme”. Na tuto technologii jsme v loni dostali ocenění jak tady v Čechách, tak v Německu, tudíž ručíme za špičkovou úroveň. Člověk se s touto grafikou automaticky vidí na předním displeji a je schopný se nastavit do korespondující pozice. Využíváme především 3D grafiky a dostáváme tak klienty do různých scén. Umíme pracovat i s různými filtry.

YB GO – (mobilní řešení), které má vlastní bateriové řešení, tudíž je nezávislé na elektrické síti. Pracuje v kooperaci s profesionálním fotografem, který je bezdrátově napojený k zařízení a může se tak od zařízení také vzdalovat. Samotné zařízení je konstruováno na pohyb i ve ztíženém terénu. Samozřejmostí je okamžitý tisk a elektronická distribuce fotografií. Prostřednictvím našeho softwaru dokážeme ihned elektronicky distribuovat fotografie a zaručit, že každý má ihned fotografii ve svém mobilním zařízení, aniž by potřeboval mobilní data. V návaznosti na tuto funkci umíme naše zařízení účelně propojit s marketingovými koncepcemi, kampaněmi, online sítěmi a sběrem dat.

Součástí nabídky je vždy :
Pronájem zařízení na dobu domluvenou
tým Youbox: profesionální obsluha, proškolený personál. Neomezený tisk fotografií v nejlepší kvalitě. Bezdrátový přenos fotografií do všech mobilních zařízení v nejlepší kvalitě — unikátní systém, návrh a příprava konceptu grafické návrhy
výrobu fotopozadí i fotorámečků výběr z 50+ vlastních rekvizit.

Další fotografie

Napište nám

GDPR (pro přečtení klikněte)