Jan Strnad

Profesionální fotograf Jan Strnad se specializuje na svatební fotografie.  Rodák z Kolína, který pracuje ve svém oboru již dvacet let, fotografuje také portréty, akty, děti, rodiny, krajinu, zvířata, produkty nebo společenské akce, koncerty či plesy. 

Pomůže Vám s organizací svatby a fotografie dodá do 14 dnů po svatbě. Pro dokonalou fotku používá špičkové objektivy značky Carl Zeiss. Individuální a přívětivý přístup je samozřejmostí.

Bude vyprávět příběh Vašeho dne na svých fotografiích. Ať plánujete svatbu romantickou, na louce nebo na horách s hlavou v oblacích, v krásném chrámu nebo v malebném zámku, na zemi či v balónu, malou nebo velkou, bude tam s Vámi!
Více o focení svatby se dozvíte na webu zde

Ateliér Kolín nabízí:
Velkoformátový tisk na plotru Epson 7800 s použitím špičkových médií Ilford s vysokou kvalitu výsledných fotografií.
Výsledné fotografie umí zalaminovat nebo nakašírovat na desku (kvalitnější než standardní kapa). V tom případě přidáváme set na pověšení – podlepenou fotografii můžete pověsit na zeď i bez rámu. V případě plátna provádíme napnutí na rám. Potom si fotografii můžete rovnou pověsit na zeď nebo si ji nechat ještě jednou zarámovat. Jsme schopni pro Vás zajistit kovové nebo dřevěné rámy Nielsen. Samozřejmostí je možnost euroclipů.

Další možností je objednat si na akci fotokoutek, který je skvělý už tím, že disponuje 2-4 metrovým pozadím a tím se na fotku vejde více lidí.

 

 

Další fotografie

Napište nám

GDPR (pro přečtení klikněte)