Petr Pospíšil (DJ Péťa)

Petr Pospíšil (Dj Péťa) nebo také Pierre Marco, je český DJ a moderátor na svatbu, ples, soukromou nebo firemní párty. DJingu se věnuje přes 14 let.

Na začátku byla …. Hudba, ta ho ve věku žáka základní školy oslovila a pohltila natolik, že se jí už nikdy nepustil a plně se jí věnuje dodnes.

Stať 1…klub

DJingu se pod jménem Pierre Marco aktivně věnuje více jak 14 let a za tu dobu si prošel zkušenostmi všech různých známých a neznámých klubů a diskoték. Projezdil celou republiku a hrál v nejznámějších klubech nejen v Praze (a href=“https://www.duplex.cz/cs/“>Duplex, Mecca, Sasazu,…), ale i mimo ní. Hrál po boku spousty populárních DJs nejen z ČR, ale i ze zahraničí (Dada Life, Showtek, Sander van Doorn, Richard Durand,…).
Hrál na velkých českých festivalech (Mácháč, Votvírák, O2 Open Air,…), ale také třeba ve vyhlášeném, aktuálně 17. nejlepším klubu na světě Aquarius na Zrce Beach v Chorvatsku. Aktuálně ho můžete potkat v legendárním after klubu Studio 54, nebo 1One Clubu v centru Prahy a po různých pražských barech. V roce 2019 odehrál celkem 292 akcí, takže i když to byla pořádná „makačka“ a spánek viděl někdy jen v televizi, tak byl ve svém a každá akce proběhla s úsměvem.

Stať 2…akce

Během těchto dlouhých let se neorientoval pouze na klubovou scénu, ale díky svému hudebnímu rozsahu hrál na různých soukromých akcích, svatbách, firemních večírcích pro společnosti jako Česká Pojišťovna, Eurovia, LG, Livesport, T-Mobile a spousty dalších. Jen akce tohoto typu má za tyto roky odehraných více než 150.

Stať 3…mikrofóóón

Samozřejmě, že při soukromých akcích a hlavně při jednom z nejkrásnějších dní v životě, kterým je ten svatební je potřeba moderovat. Petr měl opět možnost se perfektně naučit s mikrofonem a dnes se nebojí od-moderovat jakoukoliv příležitost, kde je potřeba vložit profesionalitu, ale také velký důvtip orientovaný na aktuální situaci, která panuje v publiku. Vždy je potřeba vytvořit úsměv na každé tváři, protože nejlépe se cítí na místě, kde září úsměvy z každé tváře.

Reference:
Petrův profesionální přístup nás ihned po první schůzce přesvědčil, že bude nejen schopný DJ, ale i zábavný moderátor. Zejména oceňujeme jeho komunikaci, iniciativu, schopnost improvizace a smysl pro humor. Působil natolik sympaticky a přátelsky vůči nám i hostům, že ho svatebčané měli za našeho blízkého kamaráda. Obřad byl perfektně ozvučený a všechny skladby skvěle načasovány. V průběhu celého dne přesně věděl, jak a kdy bavit svatebčany a rovněž se brilantně zhostil role organizátora, díky čemuž náš harmonogram šlapal podle plánu. Díky Petrovi byla naše svatba taková, jakou jsme si přáli.

Děkujeme!
S přáním hezkého dne
Sandra Diblíková

 

Další fotografie

Napište nám

GDPR (pro přečtení klikněte)