Petr Samšuk

Petr Samšuk je muzikantem a zpěvákem mnoha tváří. Vystupuje sólově, s triem, s velkou kapelou, případně v dalších sestavách dle potřeby.

Má velmi široký repertoár folku, pop-rocku, popu, country, blues, ale i lidových a staropražských písní. Během jediného večera je schopen vystřídat více hudebních stylů. Dokáže tak připravit program na akci přesně podle vašich hudebních preferencí.

Jako sólový muzikant hraje Petr Samšuk na kytaru, akordeon nebo případně na obojí. Pokud plánujete akci spíše s ekonomickým rozpočtem, sólové vystoupení je pro vás ideální. Petr  sólově odehrál řadu svateb i večírků.

Pokud jste milovníky folklóru – staropražských nebo lidových písní z Čech, Moravy i Slovenska, pozvěte na svou akci Petra s Folklor triem. S triem a dalšími muzikanty vystupuje pravidelně na pražské Kampě.

Na větších akcích a koncertech vystupuje Petr se svou stálou kapelou Sam’s band, která má kromě mnoha hitů z oblasti blues, popu, pop-rocku a folku v repertoáru i ucelené koncertní programy věnované velikánům světové a české hudbyEricu Claptonovi, Bobu Dylanovi, Petru Kalandrovi a Zuzaně Navarové. S těmito koncerty kapela pravidelně vystupuje například v pražské Malostranské Besedě a dalších klubech v České republice.

Mimoto má Petr sólově v repertoáru také koncertní recitál písní Karla Kryla. S tímto programem vystoupil v roce 2019 například na Mezinárodním hudebním festivalu Český Krumlov.

Petr Samšuk vám rád zahraje na krátkých i mnohahodinových akcích – na svatbách, firemních večírcích a oslavách, na setkáních obchodních partnerů nebo přátel, na vernisážích, tiskových konferencích nebo benefičních akcích. Uplatní se i v kavárnách, restauracích, hotelových lobby, na lodi nebo kdekoli jinde. Samozřejmostí je jeho reprezentativní vystupování, skvělá komunikace s posluchači i hraní na přání.

Je pouze na vás, pro jaký program a v jakém obsazení se rozhodnete. Cena za vystoupení je tak velice variabilní a vždy na domluvě.

Další fotografie

Napište nám

GDPR (pro přečtení klikněte)