Vláďa Saxman Drtina & The Party Band

Vláďa Saxman Drtina & The Party Band

Vláďa je saxofonista, zpěvák a frontman kapely The Party Band, která patří k nejžádanějším svatebním a plesovým kapelám v České republice a to již od roku 1995. Hrají na firemních i soukromých akcích, plesech, společenských párty, svatbách, vánočních a silvestrovských oslavách atd. Kapela hraje nejčastěji ve kvintetu, v obsazení bicí, klávesy, kytara, dechy a zpěvačka.

Vláďu Drtinu můžete znát také jako sólo saxofonistu ke svatebnímu obřadu nebo v kombinaci s DJs, ke kterým patří na příklad Honza Mikulecký (DJ Gezicht).

Reference:
Komerční Banka, Radiocom, Accenture, Česká Spořitelna, SAS Radisson, Atoz Group, Palác Žofín, Německá Ambasáda,Philips, Sonyericksson, Corinthia Hotels, Hotel Ambassador, Makro, Hypernova, Crowne Plaza, Cetelem, Kaufland, ČSOB, O2, Mars, Renaissance Hotels, Paris Hotel Prague, Polská Komora, CAC Leasing, Rama, Scania, OBI, Olympia, Tesco, Marriott Hotels, Skanska, T-mobile, Siemens, Mövenpick, Porsche, Ferrari, TV Prima, Staropramen, Globus, Shell, ESO, Peugeot, Renault, Ford a další. 

 

 

Další fotografie

Napište nám

GDPR (pro přečtení klikněte)