Živý Jukebox

Profesionální zabavovou kapelu stejného jména jako naše agentura můžete vidět na svatbách, plesech, firemních eventech a to ve dvou alternacích, a to Živý Jukebox kapela v čele s pianistou roku a zpěvákem Václavem Tobrmanem nebo zpívajícím imitátorem a kytaristou Honzou Roušarem. Ve vyjímečných případech se na jednom jevišti sejdou i oba dva interpreti a to je potom jízda.

Kapela na svatbu, ples, narozeninovou párty, firemní večírek, městské slavnosti a další eventy? To je náš band Živý Jukebox s repertoárem přes 5000 písní.

Nástrojovém v obsazení duo, trio, kvartet nebo kvintet. Nejžádanější sestavou bývá Živý Jukebox kvartet (klávesy+zpěv, kytara+zpěv, bicí souprava, saxofon/housle). Kvintet doplňují zpěvačky ke kterým patří Veronika Bergmanová, Gabriela Plíšková, Petra Barešová nebo Barbora Šampalíková.

Kapela vystupuje ročně na stovkách eventech a ráda přijede zahrát i Vám!

Jak se člověk od hudebních začátků dostane až k projektu, jako je Živý Jukebox, co vlastně ŽJ nabízí a jaké otázky byste si měli položit při výběru večerní kapely na svou svatbu? Na tyhle otázky odpovídá Honza Roušar.

Link na rozhovor zde

Další fotografie

Napište nám

GDPR (pro přečtení klikněte)